loading

ADIMINIZI ATIN VE SÜRÜŞÜN KEYFİNİ ÇIKARIN.

Yeni Opel Meriva’nın temelinde, gelişmişlik ve konforlu olma özelliği bulunuyor. Tercihiniz doğrultusunda geliştirebileceğiniz özellikler ile otomobilinizin keyfini dilediğiniz gibi süreceksiniz.

Yeni Opel Meriva - FlexRail® Saklama Sistemi

FlexRail® Saklama Sistemi

FlexRail®, arka koltuktaki yolcuların konforuna hiçbir müdahalede bulunmadan ön koltuklar arasında cömert ve esnek bir saklama alanı sunan, benzersiz bir modüler saklama sistemidir. Alüminyum raylar üzerinde bardak tutucuları, kol dayama desteği gibi bileşenleri düzenleyerek her yolculuğunuz için ihtiyacınız olan saklama alanını yaratabilirsiniz. Küçük bir adaptör sayesinde arka orta koltukta bulunan kol dayama desteğinde bardak tutucu bölüm yaratabilirsiniz.

  • Tüm koltuk pozisyonları için ideal kol dayama desteği ve bardak tutucu konumu
  • Çantalar, dizüstü bilgisayarlar gibi eşyalar için büyük ve esnek saklama alanı
  • Tüm yolcular için kolay erişim
  • Opsiyonel arka orta kol dayama desteği ve bardak tutucu
Yeni Opel Meriva - Panoramik Sunroof

Panoramik Sunroof

Bırakın güneş içeri girsin! Panoramik sunroof, her iki koltuk sırası üzerine de uzanarak içeriyi aydınlık ve havadar hale getiriyor. Çok fazla güneş olduğunda ise elektrik kumandalı perde devreye giriyor.

Yeni Opel Meriva – Elektronik İklim Kontrollü Klima (ECC)

Elektronik İklim Kontrollü Klima

Elektronik İklim Kontrollü Klima’nın konfor ve rahatlığı, hem sürücünün hem de ön yolcunun istediği sıcaklık ayarını yapmasını sağlıyor. Sensörler yardımıyla her iki bölge de tercih edilen sıcaklıkta tutuluyor. Daha kolay olamazdı.

Yeni Opel Meriva – Elektronik Park Freni

Elektronik Park Freni

Düğmeyle çalışan standart elektronik park freni, park ederken kolaylık sağlıyor ve sürücünün gereksiz efor harcamasını engelliyor. Yokuş yukarı kalkışlarda aracın geriye kaymasını önlüyor ve araç hareket ettiği zaman otomatik olarak devreden çıkıyor.

Gerektiğinde, ABS kontrollü yavaşlama için araç hareket halindeyken klasik el freni gibi kullanılabiliyor.

Yokuşta Kalkış Desteği

Yokuşta Kalkış Desteği, yokuşta aracınızı sabit tutmaya yarıyor. İstemsiz olarak öne veya geriye kaymalar önlenerek hiçbir çaba sarfetmeden yokuşlarda sıfır hata yaşıyorsunuz.

Yeni Opel Meriva – Saklama İmkanları

Saklama İmkanları

Yeni Opel Meriva’da ergonomi, sadece konforlu oturmaktan ve kontrolü size vermekten ibaret değil. Saklama imkanları da geliştiriliyor. Benzersiz FlexRail® orta konsol sistemiyle en kolay erişebileceğiniz yerlerde açık veya kapaklı saklama bölmeleri bulacaksınız. Toplamda 32 adet saklama bölmesi ile tüm eşyalarınızı olması gereken yerde saklamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yeni Opel Meriva - FlexFloor® Bagaj Sistemi

FlexFloor® Bagaj Sistemi

Bu bagaj bölümü hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Bagaj zemini, iki farklı yükseklikte ayarlanabiliyor. Zemin en üst seviyedeyken katlanmış haldeki arka koltuklar ve zemin altındaki gizli depolama alanıyla aynı yüksekliğe gelerek yatay bir yükleme alanı sunuyor. Alçak pozisyon ise daha yüksek eşyalar için yer açıyor.

Diğer özellikler arasında şunlar bulunuyor:

  • İlk yardım seti vb. önemli eşyalar için yan duvarda kapalı depolama gözü
  • İkaz üçgeni ayağı
  • Torbalar, çantalar ve açık pozisyondaki yük zeminini sabitlemek için sökülebilir halkalar
  • 4 adet sabitleme halkası
Yeni Opel Meriva – TopTec Kumaş Koruması

TopTec Kumaş Koruması

Nanoteknoloji, iç döşemenin yıllarca temiz ve yeni kalmasını sağlıyor. Özel bir kaplama malzemesi kumaşın “nefes alma” özelliğinden ödün vermeden leke tutmasını ve su geçirmesini engelliyor. Yeni Opel Meriva Cosmo’da, ‘Açık Galvanize’ kumaş özelliği ile standart olarak sunuluyor.

Sayfanın başına dön